Aktualita

5.12.2017  

Změny JŘ od 10.12.2017

OBECNÍ DOPRAVA - Linka 320 918 Rudolfov - Adamov - Hůry ZMĚNY - výčet ZDE

Změny spojů na lince 320918 – obecní doprava

Na základě vyhodnocení předchozího období a zapracování požadavků od cestujících jsou změny následující: Nový jízdní řád platí od 10.12.2017, tedy od pondělí 11.12.2017.

Ranní spoje v časovém pásmu 5:20 – 6:10 posuny o cca +- 10 minut. Návaznost na přestupy zachována. Přestup na „21“ tak navazuje na časy 5:48 a 6:14, přestup na ČSAD v Hůrách směr ČB přes Úsilné a opačně přestup od Libníče směr Rudolfov zachována.

Spoj po 8 hodině veden přes Floridu. Spoj odjíždí po příjezdu „21“, ale zpět návrat nestíhá tak aby nabídl přestup, ale vzhledem k tomu, že autobus pak jede odstavit do garáží, tak stejně jako při posledním spoji vás může stáhnout na zastávku Rudolfov, rozcestí či dále kde již přestup na MHD je během pár minut.

Spoj ve 12 jsme posunuli na 12:25, zejména pro školní docházku, aby děti stíhali oběd.

Spoj v 13 již nejede na Jivno a zpět, ale vše obslouží v jednom kolečku přes Floridu.

Zbytek je beze změn. I přes výčet úprav, doporučujeme, kontrolu odjezdů na zastávkách. Abychom vám přehled co nejvíce zjednodušili, každý z vás má nyní možnost mít svůj jízdní řád on-line. Pro zobrazení tabulky vylepené na zastávkách zadejte naší webovou adresu s názvem vaší obce, tedy např. www.stibus.cz/hury obdobně www.stibus.cz/adamov atd... pro odjezdy zpět od kostela  zadejte www.stibus.cz/zpet

Pokud provoz ukáže nějaké potřeby pro změnu, napište nám či zajděte na svoji obec pro diskuzi nad požadavkem. 

Napište nám

  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmdesát two:
Katalog Vozidel

Katalog Vozidel

Naše aktuální přepravní kapacita činí 800 osob. Konkrétní vozy lze vybrat zde.
 

Mapa Provozoven

Interaktivní mapa provozoven.