Autobusová doprava

Významný podíl na našich činnostech má autobusová doprava. Denně vypravujeme několik autobusů pro potřeby školních zařízení, zájmových sdružení, firmy či občany na naší lince. 

Vozový park jsme sestavili dle dlouhodobého sledování potřeb zákazníků, nabízíme tak vozidla standardní kategorie pro svozové aktivity či komfortní vozidla pro business. V rámci naší sítě obchodních partnerů jsem schopni zajistit odpovídající vozidlo. Kapacitně přinášíme na trh vyváženou nabídku, kdy dáváme zákazníkům možnost vybrat si vozidlo malé či velké, tak jak aktuálně potřebuje. Kromě variability vozidel jsme rozložením vozidel na jednotlivé provozy zajistili široké pokrytí našimi službami na území jihočeského kraje, kdy vozidla vypravujeme z těchto provozů:

České Budějovice, Týn nad Vltavou, Trhové Sviny, České Velenice

Celková přepravní kapacita se pohybuje kolem 800 osob.

Pro stále obchodní partnery nabízíme speciální nabídky, jak cenové, tak v možnosti nabízených vozidel či speciálních akcí.

Pro servis vozidel využíváme našeho servisu či služeb subdodavatelů. V případě poruchy vozidla na cestách vypravujeme náhradní vozidlo či využíváme partnerství s dopravci v daném regionu.

Provoz autobusové dopravy – vypravení a obsazení vozidel zajišťuje dispečink (kontakt)

V legislativních otázkách spolupracujeme s ČESMAD Bohemia. 

Garance

Pokud objednávku potvrdíme, tak Vám i za neočekávaných situací jako je například porucha autobusu nebo nemoc řidiče zajistíme adekvátní náhradu. Nabídneme Vám jiný srovnatelný autobus nebo sjednáme dopravu za stejných podmínek u partnerských dopravních společností.

Pojištění

Naše autobusy jsou v perfektním technickém stavu. Jako jeden z mála autodopravců máme sjednáno na vybraných vozidlech úrazové pojištění všech sedadel.

Napište nám

  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmdesát two: