Čipové karty

Dopravce StiBus, s.r.o. nabízí cestujícím na pravidelných linkách provádět úhradu jízdného prostřednictvím bezkontaktní čipové karty se slevou 10% z vašeho tarifu jízdného (kromě ZTP/P), Linka 320918 se řídí speciálním jednotným tarifem, viz ZDE.

Použití karty

Pro platbu jízdného, přiložte kartu po vyzvání řidiče na plochu se symbolem platby. Na jízdence bude zobrazen aktuální zůstatek na Vaší kartě. Dobíjení je k dispozici v autobuse při čekání mezi spoji či před odbavením. 

Specifikace služby

Čipová karta je elektronické zařízení (obdobně jako např. karta telefonní nebo bankovní platební karta), které slouží jako nosič informací pro bezhotovostní odbavení cestujícího veřejnou autobusovou dopravou. Karta obsahuje, kromě obvyklých identifikačních údajů, informace o finančním kreditu a aktuální údaje o jejím užití. Tento moderní způsob odbavení přináší cestujícím výrazné zlepšení kvality a variability dopravních služeb.

Naše společnost nabízí vydání čipové karty jako elektronické peněženky. Při používání karty se započítává sleva 10% z vašeho tarifu jízdného (kromě ZTP/P)

Vydání karty

Karty pro linku 320918 - obecní doprava se vydávají na příslušné obci systému

Karta je vydána na základě žádosti a uhrazení poplatku, popřípadě nahrání kreditu na kartu. Žádost je k dispozici u řidiče linky, v kanceláři StiBus, s.r.o. (Školní 661, 374 01 Trhové Sviny) či k v elektronické variantě ke stažení v dolní části této stránky. Karta bude připravena dle individuální dohody, zpravidla ve vozidle linkové přepravy.

Zjednodušený postup
Vyzvednout/ stáhnout žádost > obdržíte údaje k platbě (poplatek za kartu, kredit) > vystavení karty a předání na kontaktní místo > vyzvednutí čipové karty StiBus

Ceník služby


S ohledem na přínosnost služby účtujeme jen opodstatněné náklady. Ostatní služby spojené s manipulací karty (servis, reklamace) jsou zdarma. 

vydání karty                                          100 Kč (včetně DPH 21%)

minimální částka k dobití                        150 Kč 

V případě odeslání vystavené karty poštou odečítáme poplatek za poštu z kreditu. Částka je stanovena na základě platného ceníku České Pošty, s.p. 

Formuláře ke staženíŽádost o vydání čipové karty

Žádost o zablokování čipové karty

Reklamace čipové karty

Podmínky provozu čipových karet StiBus

Zvolíte-li elektronickou komunikace, dbejte na zajištění dokumentu proti přepsání. Nejvhodnější je uložit žádost jako pdf či ji nascenovat. Chráníte tak své data. StiBus, s.r.o. neručí za případné reklamace vystavení karty při zaslání nechráněné žádosti. 

Napište nám

  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmdesát two:
Katalog Vozidel

Katalog Vozidel

Naše aktuální přepravní kapacita činí 800 osob. Konkrétní vozy lze vybrat zde.
 

Mapa Provozoven

Interaktivní mapa provozoven.