Skupina Stibus

Skupina StiBus sdružuje dopravce stejného zaměření a stejného standardu kvality služeb. Vytvořením podmínek pro další dopravce stavíme stabilní základnu k další expanzi na trh nepravidelné dopravy s cílem vytvoření příznivých podmínek pro dopravce z řad živnostníků či podnikatelů. Snažíme se odlišit a jít jinou cestou než velké kolosy například z řad bývalých ČSAD dotovaných ze státních prostředků.

Spoluprácí získáte jméno skupiny StiBus, která Vám přináší mnoho výhod, ale i závazek dodržování standardů a kvalit, nicméně v obou případech směr vedoucí k zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Vaše vozidla budou polepena do firemní grafiky, získáte přístup do jednotného rezervačního systému v rámci skupiny a tím pádem i kompatibilitu s náhradními vozy v případě nečekané události s Vaším vozem. Vaše firma bude zařazená do jednotné firemní prezentace znamenající zařazení na webové stránky, e-mail, vizitky, atd…

Vytvořením jednotné image dáváme zákazníkovi jasně najevo, že za naší značkou stojí profesionální team, rozsáhlý vozový park, zkušenosti. Neboli jistoty, které zákazníci vyhledávají u velkých nepružných firem z řad ČSAD.

Samotná spolupráce je samozřejmě o komunikaci a o nalezení společné cesty, která bude přínosem jak pro nás, tak pro Vás

Pro více informací kontaktujte p. Stibora na tel.: 602975799 či stibus@stibus.cz

Napište nám

  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmdesát two:
Katalog Vozidel

Katalog Vozidel

Naše aktuální přepravní kapacita činí 800 osob. Konkrétní vozy lze vybrat zde.
 

Mapa Provozoven

Interaktivní mapa provozoven.