Katalogová karta vozu

Pohádkobus
Pohádkobus
Kapacita: 13 + 2 + 0

Dne 29.4.2016 byl v rámci veletrhu cestovního ruchu Jihočeský kompas 2016, pod záštitou Pohádkového království představen Pohádkobus. Myšlenka Pohádkobusu byla svým způsobem realizována v roce 2004, ale byla spíše prostředkem k prezentaci importéra školních minibusů LDV. Po odprodeji tehdejšího minibusu s polepem Pohádkobus byl projekt tzv. vložen do šuplíku. Po několika letech původní myšlenka komořího Pohádkového království, pana Milana Poláčka opět ožila. Reálné podoby přibývalo po několika jednáních Petra Stibora, majitele StiBus, s.r.o. a kancléře Pohádkového království, pana Mgr. Marcela Goetze.

Na bázi běžného minibusu Renault Master s kapacitou 15 osob, tak vznikl stylový Pohádkobus v dekoru Pohádkového království, který propojil oboustranný o podporu dětských aktivit. Jak známo, kde je pohádka, tam jsou děti, hodně dětí a to je de facto dostatečný počet osob, který StiBus umí a navíc rád kamkoliv přepraví.

Pohádkobus bude nyní možno potkávat jak na akcích pořádaných Pohádkovým královstvím, ale i jako speciální svozové vozidlo či dětský bus, který zajistí dopravu na dětské oslavy v regionu působnosti firmy StiBus. V rámci přepravy a ceny jízdného bude i balíček produktů Pohádkového království a malé občerstvení v podobě balené vody a nějaké dobroty.

 Komunikační kanály pro tuto speciální službu jsou jak na stránkách provozovatele StiBus, s.r.o – www.stibus.cz, na stránkách projektu www.pohadkobus.cz a na sociální síti Facebook pod jménem Pohádkobus www.facebook.com/pohadkobus

Napište nám

  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmdesát two:
Katalog Vozidel

Katalog Vozidel

Naše aktuální přepravní kapacita činí 800 osob. Konkrétní vozy lze vybrat zde.
 

Mapa Provozoven

Interaktivní mapa provozoven.