Servisní služby

Servisní služby

Servisní služby Spolu s obnovou vozového parku a investicím do údržby se nám daří uvolnit část kapacity naší dílny a proto začínáme od jara 2017 nabízet servis pro širokou veřejnost, jak pro osobní automobily, tak i nákladní vozidla a autobusy. Specializace naší dílny je poměrná našemu vozovému parku, tedy autobusy Karosa, Irisbus a nákladní vozidla Mercedes – Benz, ale díky praxi a zkušenostem s ostatními typy vozidel, můžeme nabídnout servis i ostatních značek.

Více informací

Nabízíme tyto služby

Autoservis

Provádíme opravy vozů všech značek včetně servisních prohlídek. Zkontrolujeme stav provozních kapalin, baterii, schopnost dobíjení a mnoho dalších úkonů.

Více údajů

Pneuservis

Cílem pneuservisu je nabídnout zákazníkům služby v co nejvíce komlpexním rozsahu. Je třeba brát v potaz, že servis doplňuje naší hlavní činnost, proto je třeba se vždy objednat, zejména s blížící se sezonou přezouvání.

Více údajů

Servis klimatizací

Spolupracujeme s osvědčeným partnerem Würth, od kterého využíváme komponenty pro plnění a údržbu klimatizací. Údržbu provádíme na vozidlech s kapacitou zásobníků do 12 kg, tj. osobní vozy, autobusy i nákladní vozidla.

Více údajů

Máte-li zájem o servis ozvěte se nám a dohodneme podrobnosti